X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
> >
‌دانشگاه بصیر Basir university
  
وبلاگ تخصصی دانشگاه بصیر
Basir university profetional weblog
 
آرشیو
 
یکشنبه 21 بهمن 1386
خدمات جهانی برای دارندگان کارت

لینوکس کارت شناسائی دانشجویی بین‌المللی
مؤسسه ISIC:
این مؤسسه یک انجمن بین‌المللی غیر پولی است که فعالیت خود را وقف فراهم نمودن شرایط برای بیشتر کردن فرصت مسافرت برای دانشجویان و بهبود قوانین بین‌المللی، توسعه، ارتقاء و پیشرفت ISIC نموده است. این مؤسسه همچنین با کنفدراسیون بین‌المللی مسافرت دانشجویی همکاری دارد که خود یک سازمان غیر پولی بین‌المللی است و اعضای آن در 50 سال گذشته بطور مداوم با خطوط هواپیمائی، دولتها و دیگر سرویس دهندگان در جهت منافع جامعه جهانی دانشجویان در حال مذاکره بوده‌اند.


 
کارت شناسائی دانشجویی بین‌المللی
 
 
مؤسسه ISIC:
این مؤسسه یک انجمن بین‌المللی غیر پولی است که فعالیت خود را وقف فراهم نمودن شرایط برای بیشتر کردن فرصت مسافرت برای دانشجویان و بهبود قوانین بین‌المللی، توسعه، ارتقاء و پیشرفت ISIC نموده است. این مؤسسه همچنین با کنفدراسیون بین‌المللی مسافرت دانشجویی همکاری دارد که خود یک سازمان غیر پولی بین‌المللی است و اعضای آن در 50 سال گذشته بطور مداوم با خطوط هواپیمائی، دولتها و دیگر سرویس دهندگان در جهت منافع جامعه جهانی دانشجویان در حال مذاکره بوده‌اند.
 
ISIC و یونسکو
ISTC از سال 1967 همکاری خود را با Unesco (سازمان بین‌المللی علمی، تحصیلی و فرهنگی) در جهت بالا بردن سطح آگاهی و بینش دانشجویان نسبت به مسائل بین‌المللی و مسافرت آغاز نموده و تاکنون ادامه داده است. یونسکو حامی ISIC بوده و آنرا تنها مجموعه منحصر به فرد می‌داند که جوانان از طریق آن با مسافرت، تبادل فرهنگ و اکتشافات بین‌المللی آشنا شده و درگیر آن می‌شوند.
* این کارت تنها کارتی است که دارای تأییدیه رسمی بین‌المللی می‌باشد.
* 000/32 نقطه در سراسر دنیا با تخفیف (پروازها، اتوبوسها، قطارها، موزه‌ها و مکانهای دیدنی، هتلها و اقامتگاهها، مکانهای تفریحی، رستورانها و ...)
* email, sms, voicemail, phone  همه در کارت ISIC ماجراجوترین مسافران نیز قادر خواهند بود در ارتباط با خانه و خانواده باشند. یک وسیله ارتباطی کامل که شما را در هر جای دنیا که باشید قادر خواهد ساخت با هر نقطه‌ای که می‌خواهید در تماس باشید.
هدف این مؤسسه بالا بردن سطح آگاهی و بینش بین‌المللی از طریق فراهم نمودن شرایط بهتر برای سفر و تبادل فرهنگها در میان جوانان و دانشجویان و جامعه آکادمیک است. با داشتن این کارت شما عضوی از یک جامعه بین‌المللی بالغ بر 5/4 میلیون دانشجو می‌شوید که مشتاق مسافرت، ماجراجویی و اکتشاف هستند.
دانشجویان امروز نسبت به قبل با توجه به مقاصد و تجارب قدرت انتخاب بیشتری برای مسافرت دارند. مسافرت صرف نظر از اینکه برای ادامه تحصیل، یادگیری زبان، یا فقط برای ماجراجویی و سیاحت باشد یک بینش کلی نسبت به کشورها و فرهنگشان به شما می‌دهد و همینطور یک زاویه دید نو به زندگی مؤسسه ISTC به این دلیل تأسیس شد تا به این آرزوهای مسافرتی دانشجویی جامعه عمل بپوشاند. با کارت ISIC از طریق مؤسسه ISTC دانشجویان، جوانان و معلمین می‌توانند به شبکه جهانی متخصصین سفر دسترسی داشته باشند، از بلیط‌های هواپیما، قطار، اتوبوس، هتل با قیمتهای پائین استفاده کنند، در برنامه‌های آموزشی خارج از کشور شرکت کنند و از مزایای خرید و سیاحت در تمام کشورهای دنیا استفاده کنند.
شبکه ISTC با 5000 دفتر در 106 کشور دنیا پاسخگوی نیاز سالانه 10 میلیون دانشجو و مسافر جوان در سراسر دنیا می‌باشد. دارندگان این کارت می‌توانند با مراجعه به سایت www.ISIC.org و انتخاب کشور مورد نظر در صفحه مربوط (Destination) از نکات مختلف آن کشور از قبیل آب و هوا، تاریخ، فرهنگ، پول، تصاویر، اطلاعات مسافرت، نقشه و ... مطلع شوند.
ضمناً این سایت به دارندگان کارت ISIC، سرویس email رایگان نیز اعطاء می‌کنند.
آژانسهای وابسته به ISIC در 106 کشور جهان آماده کمک به شما در برنامه‌ریزی سفر هستند. کارکنان آشنا به مسافرت و خوش برخورد این آژانسها می‌توانند اطلاعات مقصد مورد نظر را مشاوره و فرصتهای مسافرتی مناسب را در اختیار شما بگذارد. جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.ISIC.org مراجعه نمائید. با انتخاب گزینه Travel Office از منوی بالا و سپس انتخاب کشور و شهر مورد نظر و زدن کلید Search اطلاعات مربوط به آژانسهای وابسته و فعال در محل مورد نظر نمایان می‌شود که شامل نام، آدرس پستی، آدرس اینترنتی و شماره تلفن آژانس و زمینه فعالیت می‌باشد.
* قبل از رفتن به سفر حتماً سایتwww.ISIC.org را ببینید.
این سایت بطور خاص برای دانشجویان و مسافران جوان طراحی شده است و به شما یک نمای کلی از مکانهایی که می‌خواهید بروید یا از جاهایی که می‌خواهید دیدن کنید و نحوه رفتن به آنجا به شما می‌دهد.
 
مزایای کارت ISIC:
با داشتن این کارت می‌توانید بیشتر مسافرت کنید، مدت زمان مسافرت را بیشتر کنید و با تجارب خود بیفزایید و ضمناً از مزایای این کارت در سراسر دنیا استفاده نمائید:
-        کارت دانشجویی با اعتبار بین‌المللی
-        تخفیف پروازها، اتوبوس‌ها، قطارها و وسایل نقلیه در 1200 آژانس در سراسر دنیا.
-         تخفیف بازدید در 2800 موزه و مکان فرهنگی.
-        تخفیف در 2700 مکان تفریحی و جذاب.
-        تخفیف در مورد 2400 هتل و اقامتگاه
-        تخفیف خرید در 21000 رستوران و مرکز خرید
-        دسترسی به یک خط تماس 24 ساعته و چند زمانه اضطراری
-        دسترسی به IsIconnect و یک وسیله ارتباطی به صرفه شامل email, sms, voicemail, phone  
-        دسترسی به یک شبکه جهانی (5000 سازمان مسافرتی) که متخصص در نیازهای دانشجوی و مسافران جوان در 106 کشور دنیا هستند.
-    دسترسی به راهنمای سفر و برنامه ریز شخصی مسافرت. شما می‌توانید تمامی اطلاعات مقاصد مورد نظر و پیشنهادات مسافرت را که در سایت موجود است به وب سایت شخصی خود منتقل نمایید و در هنگام سفر از آن استفاده نمایئد یا آنرا به دوستان خود email کنید.
با IsIconnect می‌توانید تا 75 درصد تخفیف تلفن از 60 کشور دنیا بهرمند شوید. پس می‌توانید طولانی تر صحبت کنید.
دوستانتان و فامیل شما می‌توانند بدون اینکه هزینه‌ای برای آنها داشته باشد پیغام صوتی بگذارند و هر زمانی که شما از این سرویس استفاده می‌کنید یا از طریق پیغام متنی روی موبایل از آنها آگاه می‌شویم.
 
Emergency Line خط تماس اضطراری
خط تماس اضطراری یک مرکز تلفن چند زبانه 24 ساعته می‌باشد که در مواقع ضروری به دارندگان کارت ISIC در زمینه‌های مختلف کمک می‌کند. اپراتورهای خط تماس اضطراری می‌توانند پیغامهای فوری به خانواده شما بفرستند، به شما در مورد جایگزینی اسناد و مدارک گمشده، یا دزدیده شده کمک کنند و شما را به نزدیک ترین اداره مسافرت دانشجویی برای سازماندهی تغییرات اضطراری در برنامه مسافرت معرفی ‌کنند.
اپراتورهای خط تماس اضطراری می‌توانند شما را به یک دکتر متخصص در کشوری که دیدن می‌کنید معرفی کنند. اگر داروی خاصی در دسترس نیست می‌توانند تسهیلاتی را قائل شوند که نسخه و دارو به شما ارسال شود. متخصصین مختلفی نیز آماده هستند تا از طریق تلفن دستورات پزشکی لازم را به شما انتقال دهند.
اپراتورهای خط تماس اضطراری می‌توانند نزدیکترین سفارت یا کنسولگری کشور شما را به شما معرفی کنند یا شما را به یک وکیل که به زبان شما آشنا باشد معرفی کنند. ارتباط با خط تماس اضطراری از طریق شماره تلفن درج شده در پشت کارت و کد 12 رقمی روی کارت و همچنین بدون هزینه برای شما امکان پذیر است.
* کارت شناسایی بین‌المللی دانشجویی تنها کارت شناسائی است که دارای تأییدیه بین‌المللی برای دانشجویان تمام وقت است و به شما امکان دسترسی و استفاده از 000/32 نقطه در سراسر جهان با تخفیف را می‌دهد.
جهت اطلاع بیشتر از مکانهای مختلف در شهرها و کشورهایی که با ارائه این کارت تخفیف تعیین شده برای دانشجویان قائل هستند، لطفاً مراحل زیر را انجام دهید:
1-  به سایت اینترنتی www.ISIC.org که مختص دانشجویان، مدرسین و بطور کلی استفاده کنندگان از تسهیلات این مؤسسه می‌باشند مراجعه نمائید.
2-    روی گزینه Discount از منوی بالای صفحه کلیک نمایئد.
3-    ابتدا از قسمت مربوط به Card type، گزینه student card که مربوط به شما عزیزان می‌باشد را انتخاب نمائید.
4-    سپس کشور مورد نظر از لیست Country انتخاب نمایئد.
5-  شهر یا شهرهای مربوط به کشور مورد نظر از قسمت City انتخاب نمائید. (با نگهداشتن دکمه Ctrl و انتخاب Mouse می‌توانید چند شهر را انتخاب نمائید.
6-  در آخر، در قسمتی که مربوط به Categories می‌باشد. گزینه یا گزینه‌های مورد نظر را انتخاب نموده و دکمه Search را کلیک نمائید.
کلیه مکانهایی که در قسمت Categories انتخاب نموده‌اید در شهر یا شهرهای کشور مورد نظر در صورتی که طرف قرارداد با مؤسسه ISIC باشند نمایان می‌شود اطلاعات مربوطه شامل اسم مکان، نوع فعالیت، شهر و درصد تخفیف با ارائه کارت می‌باشد.
* دانشگاه تهران افتخار دارد که اولین و تنها مرکزی است که در ایران صدور این کارت بین‌المللی دانشجویی را بعهده دارد و همچنین در حال مذاکره با مراکز مختلف داخلی جهت توسعه امکانات این کارت در داخل ایران می‌باشد و انشاءالله به زودی شاهد استفاده‌دارندگان این کارت از تخفیفهای مختلف داخلی نیز خواهیم بود.

منبع :

        http://www.isic.ir/html/index.php?name=News&file=article&sid=24


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 14168


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها